*S Přírodou v jednom rytmu*

28.06.2020

Léčí se ženská energie a nás to může vyvádět z konceptu.... 

Vše přichází ve správný čas....nyní je Globálně čas na léčení ženské energie, jedná se o ženskou polaritu, která je obsažena v každém....
Je to ,,nový,, způsob jak vyléčit lidské srdce, abychom se mohli znovu propojili s naší přirozeností a s matkou přírodou, je to nezbytné pro lidskou duši, aby ve zdraví přetrvala ....sladit se s přírodou je jako sladit dvě bijící srdce do jednoho rytmu.... v rytmu vesmíru....
Takto vyzařující srdce, které je schopno manifestovat krásnou realitu - aktivuje a přitahuje. Není již doba na nátlak a strategii....ale na kooperaci s cykly, které panují v přírodě.....po čase dělání-akce, přichází čas odpočinku, který je vždy před další aktivitou.
Je na čase upřednostnit srdce před ,,hlavou,, srdce manifestuje rychleji a jednodušeji, srdce cítí, je daleko blíže Zemi - odpovídá - je to pro odvážné, kteří důvěřují a dovolí si se zamilovat do Života a mysl přitom nechají ,,rozpustit,, do srdce.
Můžete mít sice pocit, že víte méně, ale je to dobrý signál.......protože jste vedeni ,,vyšším JÁ,,......,,jste tam, kde máte být,, a ,,děláte to co máte dělat,, jste v pozici, kdy máte daleko větší ,,moc a sílu,, než jste měli, protože si dovolujete být vedeni srdcem, které tluče se srdcem veškeré Existence, můžete plně důvěřovat procesu - sobě a naslouchat intuici, ...E.