Uchopte život do svých rukou...

02.03.2020

      Život je výzva, život je proces, odchází staré a přichází to nové, které nás obohatí a posune o kousek dál. Nebo se kvantovým skokem ocitnete v proudu Života ... kde důvěřujete.... věříte a ...víte....že jedinou jistotou je neustálá proměna .... hra barev, kontrastů, cyklických pádů dolů a zvedání se do pokaždé větších vibračních výšin ....padáte-li zrovna dolů, nebo tam jste, důvěřujte, že máte uvnitř sebe sílu, která Vás opět vezme nahoru. 


   Následná fáze vzestupu Vám vždy nabídne nové možnosti, nová řešení Vašich záležitostí a pohledu na sebe i na svět.........přichází velké spektrum potenciálu.....na Vás je, aby jste se rozhodli co přijmete, s kým a s čím se propojíte...jaké myšlenky a názory vpustíte do svého Bytí....?? 
Celý tento článeček nese jen jedno jediné poselství.....VŽDY SI VYBERTE SAMI SEBE !!!
 

   Sami sebe jakožto sebe uvnitř sebe....niterné ticho, které vnímáte .... 
myšlenky, které vám budou vnucovat třeba názory o druhých,... 
máte právo je odmítnout a vybrat si sebe, setkáte-li se s manipulujícími 
lidmi či myšlenkami....uvnitř sebe si řekněte .... volím si sebe a následujte svůj vnitřní hlas .... právě v tento moment totiž potkáváte svého nejlepšího přítele - sami sebe  !!!    

...objevujte svou vlastní cestu, jak uchopit Život do svých rukou....

Malé upozornění: Vzrůstá zdravé sebe-vědomí, Život se začne projevovat velmi přátelsky... jděte poctivě schod po schůdku a dejte na sebe...určitě se k Vám ráda přidá i intuice..
na výzvy, které přináší život tak nebudete sami...
objevujte další způsoby,
jak vzít Život do svých rukou, 
abychom udrželi krok s frekvencemi Gai
a Vaše Životy tak mohly naplněny...E.

* ČLÁNKY PODLÉHAJÍ ZÁKONU O AUTORSKÝCH PRÁVECH, POKUD NĚKTERÝ Z ČLÁNKU CHCETE POUŽÍT PRO SVÉ SOUKROMÉ ÚČELY JE PODMÍNKOU, UVÉST DOMÉNU S ODKAZEM NA NAŠE STRÁNKY /PRO KOMERČNÍ ÚČELY NÁS KONTAKTUJTE/ DĚKUJEME