NEJPRVE ENERGIE, POTOM HMOTA

03.02.2020

Velkým tématem je balanc a vystavět si pevný fundament, pro ,,své nové vnímání,, již měnícího se celosvětového paradigma. Jak silně a výrazně se vše v realitě projeví, záleží na naši síle vnitřního odporu a boje, který vše prodlužuje. Není potřeba mít obavy, strachy z budoucnosti a ,,co bude,, protože už to momentálně prožíváme, už to tady je /minulost a budoucnost se hroutí do Přítomnosti/, zbývá jen se naladit na přítomné ,,tady a teď,, protože už to tady je, žijeme to teď a skrze uvědomění si tohoto prožitku, se zároveň uzdravujeme.

To celé je proces a kam se budeme dále ubírat, záleží opravdu na nás všech... zdravý rozum, nebo existenční strachy a strachy z nemoci a smrti?, které si právě, touto nynější situací můžeme uzdravit, už jen tím, že je neodmítneme, protože se konečně ukázaly v plné ,,své kráse,, a není příhodná situace je opět potlačit a odmítat.
Zde může pomoci představa, že sledujeme film, jakožto pozorovatel-divák, který se pasivně zapojil do děje, pláče, směje se a prožívá emoce, uvědomuje si co se odehrává...
Není to v jistých situacích, například u paniky zrovna lehké, ale pomáhá to a postupně to jde snadněji a s větší lehkostí.

Vše jsou nashromážděné strachy z celosvětových válek, lokálních soupeření o moc i nemocí
a to vše již od počátku naší éry, zapsaných v našich tělech, proléčujeme se my, ale zároveň i kolektivní a světové vědomí.
Na kvantové a energetické úrovni je již vše hotovo, čekalo se na hmotu , která se může ,,přeskládat,, do schéma /vzorce jedině ve chvíli, kdy ho my, jakožto lidstvo pustíme ze svého stisku. Tím, že jsme všichni na chvíli vystoupili ze svých konceptů, vzorců a návyků
/odstaveni na vedlejší kolej/ se může realita postupně proměnit.....šli jsme z cesty vyššímu záměru a my máme prostor si tvořit svůj nový život, protože ten starý už budeme jen stěží hledat, můžeme se ale přidat k vyššímu záměru, vstoupením do proudu se Životem samým-přijetím nového.....E.

Články podléhají zákonu o autorských právech, pokud chcete některý z článků použít pro své soukromé účely, je podmínkou uvést doménu s odkazem na naše stránky/pro účely komerční nás kontaktujte/.Děkujeme